یازدهمین جلسه کمیته اجرایی همایش ملی HSE برگزار شد

| ۱۱:۲۳:۰۳ | ۲۶ / مهر / ۱۳۹۵ |
شناسه خبر: MTM

یازدهمین جلسه هماهنگی و برنامه ریزی کمیته اجرایی همایش روز پنج شنبه 18شهریور در محل اداره کل راه و شهرسازی استان برگزار شد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی همایش ، در یازدهمین جلسه کمیته اجرایی همایش ، اعضای حاضر به گفتگو و تبادل نظر در خصوص دستورات جلسه پرداختند که تصمیماتی به شرح ذیل اتخاذ شد.

1- با توجه به تداخل سمینارهای صنعت ساختمان و محدودیت های مکان برگزاری همایش مقرر شد زمان همایش حداکثر تا دو هفته از تاریخ تایید شده قبلی (22 و 23 آذر)  مشخص شود.

2- نظر به برگزاری همایش ملی مبحث پنجم در استان یزد و حضور  آقای مهندس قربانی در این مراسم مقرر شد ایشان در جلسه روز یکشنبه گزارشی در خصوص همایش ارائه نمایند. همچنین مقرر شد آقای مهندس موتمنی اطلاعاتی در خصوص تعداد مدعوین و نحوه اسکان آنها در استان یزد دریافت نمایند.

3- مقرر شد تفاهم نامه همایش تا روز یکشنبه نهایی و در جلسه ارائه شود

4- مقرر شد در جلسه روز شنبه مجری همایش، اعضای کمیته های اجرایی مشخص شود. مسئول این کمیته ها عضو هیأت اجرایی خواهند بود و همچنین مقرر شد در جلسه روز یکشنبه مورخ 21/6/95 چارت از سوی سازمان در جلسه کمیته اجرایی ارائه شود.

5- مقرر شد آقای مهندس مقدسی به عنوان نماینده کمیته اجرایی در کمیته علمی حضور و گزارشات جلسات کمیته علمی را در جلسه کمیته اجرایی ارائه نمایند.

6- مقرر شد احکام کمیته اجرایی در جلسه روز یکشنبه 21/6/95 ارائه شود.

7- با توجه به قدیمی بودن نسخه وب سایت فعلی همایش و عدم الحاق قابلیت های جدید مقرر شد با فعال نگاه داشتن وب سایت فعلی، اقدامات لازم جهت راه اندازی سایت جدید صورت گیرد و مقرر شد گزارش اولیه در این خصوص روز یکشنبه ارائه شود.

8-مقرر شد آقای حسن غلامی از اداره کل کار و آقای علی اکبر یدالهی از اداره کل حفاظت محیط زیست در کمیته اجرایی حضور یابند.

9- در خصوص جایزه برتر در حوزه  ایمنی، بهداشت و محیط زیست مقرر شد آقای مهندس مقدسی چک لیست های مربوطه را در جلسه روز چهارشنبه 24/6/95 ارائه نمایند.

10- آقای مهندس رضازاده توضیحاتی در خصوص نحوه اطلاع رسانی و اهمیت راه اندازی کمپین ارائه دادند و مقرر شد اعضای کمیته بیانه ماموریت و رسالتی را برای بخش های مختلف ایمنی ، بهداشت و محیط زیست تهیه و در نهایت شعار همایش تدوین گردد.

11-  با توجه به پایلوت بودن مازندارن در مبحث دوازدهم مقرر شد کمیته اجرایی ، کتاب راهنمایی در حوزه ایمنی ساختمان تهیه و محتوای آنرا هر دو سال به روز نمایند و همچنین مقرر شد آقای مهندس موتمنی گزارشی در خصوص سرفصلهای محتوای کتاب در جلسه روز یکشنبه ارائه نمایند.

 

کیمیا سامانه