مسابقه عکس سلفی"بهداشت،ایمنی و محیط زیست در کارگاه های ساختمانی" برگزار می شود

| ۱۵:۳۳:۳۲ | ۰۳ / آذر / ۱۳۹۵ |
شناسه خبر: Mzk

دبیرخانه کنفرانس ملی HSE در صنعت ساختمان ، مسابقه سراسری عکس سلفی «بهداشت، ایمنی و محیط زیست در کارگاه های ساختمانی" را برگزار می‌کند.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی کنفرانس ، با توجه به اهمیت صنعت ساختمان در حوزه های ایمنی ، بهداشت و محیط زیست و ضرورت رعایت قوانین و استانداردها در کارگاه های ساختمانی در جهت جلوگیری از وقوع حوادث و اسیب های ناشی از کار به نیروی انسانی و نیز جلوگیری از بروز آلاینده های زیست محیطی ، دبیرخانه کنفرانس ملی HSE  اقدام به تشکیل پویش"HSE در صنعت ساختمان" نموده است.

اکنون دبیرخانه این کنفرانس در جهت دستیابی به اهداف ارزشمند این پویش ،آگاهی بخشی و فرهنگ سازی درصدد جلب مشارکت همگانی و ایجاد تعامل با اقشار مختلف مردم می باشد از این روی مسابقه عكس سلفی كمپین HSE "در صنعت سختمان" برگزار خواهد شد.

تمامی علاقه‌مندان پیوستن به این پویش می‌توانند عكس سلفی خود با موضوع مرتبط با بهداشت ، ایمنی و محیط زیست در کارگاه های ساختمانی را با ذکر مشخصات فردی تا 30آذرماه به آدرس info@hse-inbr.ir ارسال و در داوری این مسابقه شركت نمایند.

دبیرخانه HSE در صنعت ساختمان ، به 3 نفر از شرکت کنندگان که در کانال اطلاع رسانی کمپین به آدرس http://hse-inbr.ir/tlg  عضو می باشند به انتخاب داوران هدایای ویژه ای در مراسم اختتامیه کنفرانس  اهدا خواهد کرد.

کنفرانس ملی"بهداشت ، ایمنی و محیط زیست در صنعت ساختمان" در روزهای 5 و 6 دی ماه در مجتمع نفت محمودآباد برگزار خواهد شد.

    کیمیا سامانه