مدیر کل راه و شهرسازی مازندران:

توجه ویژه به مبحث دوازدهم مقررات ملی ساختمان در مازندران

| ۱۸:۵۷:۰۰ | ۰۵ / دی / ۱۳۹۵ |
شناسه خبر: Njk

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران با اشاره به اقدامات صورت گرفته در مازندران در حوزه HSE اظهار داشت: توجه به مباحث ایمنی در این استان از اهمیت بسیار بالائی برخوردار است.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی کنفرانس ملی HSE ،حیدر نوروزی در مراسم افتتاحیه کنفرانس ملی HSE ،تصریح کرد: مازندران در حوزه ساخت و ساز کشور جایگاه ویژه‌ای دارد و رعایت مباحث ساختمان در این استان بسیار مهم است.

مدیر کل راه و شهرسازی مازندران با بیان اینکه میزان حوادث ساختمانی در کشور از نرم بین‌المللی بالاتر است، گفت: در استان مازندران اقدامات خوبی برای کاهش حوادث ساختمانی انجام شد.

نوروزی با بیان اینکه رعایت ایمنی، بهداشت و محیط زیست در پروژه‌های ساختمانی بسیار مهم است، گفت: در دنیا به این مباحث توجه ویژه‌ای شد و در کشور نیز اقداماتی در حال انجام است و باید از فرصتی که در این کنفرانس به وجود آمد زمینه‌ای ایجاد شود تا شاهد کاهش حوادث ساختمانی باشیم.

وی با اعلام اینکه بعد از کنفرانس به مباحث فرهنگ سازی باید توجه ویژه شود، گفت: دبیرخانه مبحث دوازده به دنبال ایمن سازی کارگاه‌های ساختمانی است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران با اعلام اینکه علاوه بر توجه به مباحث ایمنی برای کارگران باید حساسیت ویژه‌ای در حوزه ناظران، مجاوران ایجاد شود.

وی در پایان گفت: امید است که با همکاری همه جانبه مسئولان و انبوه سازان شاهد به ثمر رسیدن پروژه‌های عمرانی با استانداردهای مناسب باشیم.

کیمیا سامانه