رئیس کمیته علمی کنفرانس ملیHSE استان مازندران:

107 مقاله به دبیرخانه کنفرانس ارسال شد

| ۲۱:۴۰:۱۵ | ۰۶ / دی / ۱۳۹۵ |
شناسه خبر: NzQ

رئیس کمیته علمی کنفرانس ملی HSE استان مازندران خاطر نشان کرد: 107 مقاله به دبیرخانه کنفرانس ارسال شد که 42 مقاله مورد پذیرش قرار گرفت.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی کنفرانس، فرشیدرضا حقیقی اظهار کرد: بسترسازی برای ارائه مقالات علمی و  برگزاری کارگاه‌های متعدد آموزشی از اقداماتی بود که تلاش کردیم مباحث علمی و عملی در این کنفرانس به صورت همه جانبه نهادینه شود.

وی تصریح کرد: برای بهره‌مندی از ظرفیت علمی همه مهندسان فعال کشور فراخوان تهیه مقاله از طریق سایت کنفرانس ارائه شد.

رئیس کمیته علمی کنفرانس ملی HSE استان مازندران خاطر نشان کرد: 107 مقاله به دبیرخانه کنفرانس ارسال شد که 42 مقاله مورد پذیرش قرار گرفت.

وی اضافه کرد: هشت مقاله برتر در محل کنفرانس به صورت شفاهی ارائه شد و مابقی مقالات برتر نیز به صورت کتابچه تهیه و در سطح کشور توزیع میشود.

حقیقی با اعلام اینکه برگزاری کارگاه‌های آموزشی مربوط به مباحث ساختمان از دیگر مواردی بود که برای این کنفرانس پیش‌بینی شد، افزود:  در این کارگاه‌های تلاش کردیم که نکات کاربردی و مورد نیاز فعالان صنعت ساختمان ارائه شود.

وی در ارتباط با نحوه داوری مقالات گفت: برای بالا بردن سطح علمی کنفرانس از اساتید برجسته کشوری استفاده کردیم و داوران علمی کنفرانس دارای رتبه بالای علمی کشور بودند.

دبیر علمی کنفرانس ملی  HSE استان مازندران با اعلام اینکه برای عملیاتی شدن مباحث مطرح شده در کنفرانس انعقاد تفاهمنامه با ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دانشگاه علوم پزشکی مازندران، محیط زیست و نظام مهندسی ساختمان را در دستور کار قرار دادیم گفت: با انعقاد این تفاهمنامه ها تلاش داریم که از ظرفیت دستگاه‌های مرتبط با HSE به صورت جدی بهره ‍‌برداری شود.

وی در پایان گفت: باید به صورت همه جانبه تلاش کنیم که در طرح توسعه مباحث HSE  به صورت ویژه توجه شود.

 

 

 
کیمیا سامانه