با قرائت بیانه:

کنفرانس ملی HSE در استان مازندران به کار خود پایان داد

| ۲۱:۴۲:۵۹ | ۰۶ / دی / ۱۳۹۵ |
شناسه خبر: NzU

مراسم اختتامیه این کنفرانس ظهر روز دوشنبه ششم دی ماه در مجتمع نفت محمودآباد برگزار شد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی کنفرانس، قرائت بیانیه کنفرانس، ارائه گزارش عملکرد اقدامات انجام شده و نیز تجلیل از عکاسان، ارائه کنندگان مقاله و نیز فعالان گارگاهی از دیگر برنامه‌های جانبی این کنفرانس بود.

 دکتر شیبانی، مهندس اصابتی، دکتر شاهین عارفی، دکتر معین پور، دکتر نصیر احمدی، کمیته آموزش شرکت کوه ویسی، دکتر معینی، دکتر مظفری، دکتر روانشادنیا در بحث برگزاری کارگاه موفق به دریافت لوح تقدیر این کنفرانس شدند.

همچنین لوح تقدیر مقالات  به مهرداد مسعود نژاد، منیر آرام، سحر ثقفی، ساغر سلاجقه، عبدالستار صفائی، فرناز شاکری، نوید تنکابن، محمدباقر اسدپور و فروغ قنبری تعلق گرفت.

تجلیل از عکاسان شرکت کننده در این کنفرانس از دیگر برنامه‌های اختتامیه این کنفرانس بود که عکاسان در دو بخش دوربین عکاس و عکاسی با موبایل مورد تقدیر قرار گرفتند.

در بخش دوربین عکاسی جمشید فرج وند فردا از شهرستان بیجادر ، سید رضا مهری از شهرستان سبزوار وعباس اسلامی از لندن موفق به دریافت دیپلم افتخارو تندیس شدند.

همچنین از امیرحسین قنبری از ساری و علی اکبر شیخی از میاندورود با اهدا لوح تقدیر قدردانی شد.

در بخش عکاسی موبایل  از ابراهیم فلاح از مازندران، سید معصومه اسماعیلی از مازندران و سعید برجیان از بروجن، با اهداء لوح تقدیر تقدیر شد.

برای تجلیل از اقدامات داوران مسابقه عکاسی از اقدامات استاد سیداحمد طاهرپور، مهندس عقیل تشکری، سید ولی شجاعی لنگری و مهندس مهدی بابکی با اهداء لوح تقدیر و تندیس نیز  تجلیل شد
.

به گزارش روابط عمومی نظام مهندسی ساختمان مازندران، در این کنفرانس 700 نفر از مهندسان سراسر کشور ثبت نام کردند که به مدت دو روز در شهرستان محمودآباد مراسم افتتاحیه و اختتامیه را برگزار کردند.

کیمیا سامانه